VIP-хроніки 2013-05-30 18:31

П’ять дівчат Кім Чен Ина контратакували Gangnam style

Північна Корея зробила різкий поворот в культурі тілами і голосами всього 5-ти дівчат.

Північна Корея дала свою музичну відповідь південнокорейському реперу Psy. У КНДР створили музичну групу з п'яти дівчат Moranbong Music Band, причому учасниць групи відбирав особисто лідер країни Кім Чен Ин.

П'ять дівчат танцюють на сцені в стилі естради 80-х років з домішкою сценічної хореографії 60-х і співають свої хіти "Давайте вчитися!" і "Наш дорогий вождь".

Північнокорейський лідер назвав нову групу "перспективною". 7 липня 2012 Кім Чен Ин особисто був присутній на першому естрадному концерті колективу і офіційне північнокорейське інформаційне агентство ЦТАК заявило, що "поява групи Moranbong Music Band відповідає вимогам нового часу і визначена грандіозним планом, зробити різкий поворот в культурі та мистецтві в цьому році".

Треба відзначити, що легка естрадна музика - нове явище для північнокорейської культури, звиклої до солдатської самодіяльності, військових маршів чи епічних балад про героїв антияпонської війни. Найімовірніше, це спроба зупинити зростання популярності південнокорейської поп-музики, яка контрабандою проникає на Північ.

Новостворена група вже встигла влипнути в скандал. Дівчатам і їх керівникам абсолютно начхати на авторські права країн Заходу. Компанія The Walt Disney Company звинуватила групу в несанкціонованому використанні образів своїх мультиплікаційних персонажів на торішньому концерті. Артисти на сцені були одягнені в костюми Вінні-Пуха, Тігри, Міккі Мауса та інших характерних героїв. Також під час концерту демонструвалися ролики з "Сплячої красуні", "Красуні та чудовиська" і "Дамбо". На іншому концерті в якості інсталяції на сцені використовувалися кадри з американського художнього фільму 1985 "Rocky IV", про боксера Роккі Бальбоа у виконанні Сильвестра Сталлоне.

 

 

Читайте також Вихованці Поплавського беруть Америку дешевою еротикою

 

За матеріалами zn.ua