VIP-хроніки 2013-11-18 16:07

Чим займалися світові лідери в свої 20 років

Юність нинішніх президентів і диктаторів часом схожу на звичайні студентські роки пересічного громадянина

 Подейкують, що юний Обама колись полюбляв пиячити і нюхати кокаїн, а Меркель захоплювалась нудизмом. Замолоду ми займаємося багато чим, про що згодом соромимось згадувати. Але таке життя. Головне, щоб ставши шанованими та поважними лідерами держав, дехто не забував, що він також колись вмів ходити по землі і був звичайною людиною…

 

Барак Обама, президент Сполучених Штатів

 

 

Закінчивши в 1983 році Колумбійський університет зі ступенем в галузі політології, Обама переїхав до Чикаго, де допомагав постраждалим робітникам, які опинилися без роботи в результаті закриття місцевого металургійного заводу. Потім подорожував, займався духовними практиками і гостював у родичів в Кенії. Та перш ніж стати зразковим студентом і почати будувати свою кар’єру, нинішній президент США, подейкують, встиг побавитися алкоголем, марихуаною і кокаїном.

 

Владімір Путін, президент Росії

 

 

Рання біографія Путіна дещо засекречена. Проте кажуть, що він витрачав весь свій вільний час, займаючись дзюдо. Кажуть також, що Путін мріяв працювати у розвідці ще до того навіть, як закінчив  вчитися. Надто вже хлопчина захоплювався фільмами про розвідників. Після отримання юридичного диплому Ленінградського державного університету, він подався працювати в державні органи безпеки. Після того як опинився у відділі контррозвідки, керівництво його «помітило» і спрямувало в потрібному напрямку. Так розпочався його довгий життєвий шлях…

 

Ангела Меркель, перша жінка-канцлер Німеччини

 

 

Меркель зустріла свого першого чоловіка, Ульріха, вивчаючи фізику в Лейпцігському університеті в 1974 році, коли їй було всього 20 років. В 1977-му, вона вийшла за нього заміж, а вже в 1982-му, сімя розпалась. Вдруге Меркель вийшла заміж в 1998 році за Йоахіма Зауера, професора хімії з Берліна, з яким вона одружена досі. З того часу її улюбленим напоєм на вечірках є коктейль з вишневого соку та горілки.

 

Башар аль-Асад, президент Сирії

 

 

Більшу частину своїх студентських років Асад провів вивчаючи медицину в університеті Дамаска, який закінчив у 1988 році. Він мріяв стати лікарем і не збирався брати участь у політиці. Асад служив військовим лікарем у Дамаску, а потім переїхав до Лондона. Та після того, як в автомобільній аварії трагічно загинув його старший брат, що мав стати наступником батька президента Сирії Хафез аль-Асада, Башар вимушений був повернутися до дому і готуватися очолити Сирію по смерті тата.

 

Біньямін Нетаньяху, прем'єр - міністр Ізраїлю

 

 

Нетаньяху пішов до ізраїльського війська ще до того, як йому виповнилося 20 років. Він служив в Армії Оборони Ізраїлю в елітному підрозділі і брав участь у кількох відомих операціях. Потім звільнившись з війська навчався у США де вивчав архітектуру і ділове адміністрування в Масачусетському технологічному інституті. Перш ніж Беньяміну виповнилося 30 років, він знову подався до ізраїльського спецназу і відзначився у численних операціях командос, в тому числі відомому рейді углиб Сирії.

 

Девід Кемерон, прем'єр-міністр Великобританії

 

 

Після закінчення Оксфордського Брейсноуз коледжу та отримання диплому з відзнакою, Кемерон наступні п'ять років працював у науково-дослідному відділі Консервативної партії. Хоча Кемерон вважався працьовитим і талановитим дослідником, але не відмовляв собі в пустощах та розвагах, а тому й став членом Буллінгдон Клубу, члени якого славляться пияцтвом та поганою поведінкою, люблять трощити ресторани та студентські гуртожитки.

 

Кім Чен Ин , верховний лідер Північної Кореї

 

 

Життя цього хлопця сповнене багатьох таємниць. Навіть дата офіційного народження і та, подейкують – символічна. Але все-таки відомо, що Кім був вірним шанувальником "Чикаго Буллз", а також фанатом Денніса Родмана з яким влаштував собі пам’ятну зустріч, ставши лідером Північної Кореї. Зірка баскетболу погодилася приїхати на запрошення  Кім Чен Ина в його володіння у 2012 році.

Кар’єра нового північнокорейського лідера почала досконало вимальовуватись лише тоді, коли в його батька Кім Чен Іра «Дорогого вождя» суттєво підупало і Кім Чен Ин, всього за декілька годин, на нараді партії в 2010 році, став генерал-полковником, заступником голови Центральної військової комісії Трудової партії і членом ЦК.

 

Хасан Роухані, президент Ірану

 

 

Після отримання ступеня бакалавра в області судового права в Університеті Тегерана - Роухані подорожував по Ірану поширюючи антишахські промови аятолли Хомейні. Його багато разів за це заарештовували і зовсім не дивно, що в якийсь момент, він був змушений втікати з країни аж у Париж. Згодом Роухані навчався в Шотландії. З того часу він, кажуть, став неабияким поліглотом. Вільно спілкується перською, англійською арабською, трохи французькою, німецькою та російською мовами .

 

Сі Цзіньпін , генеральний секретар Комуністичної партії Китаю

 

 

Свої молоді роки Сі Цзіньпін, син Сі Чжунсюнь, одного з батьків-засновників комуністичної партії, провів в провінції Шеньсі в глухому селі, де нібито, жив в землянці, працював в сільському господарстві і пізнавав селянські чесноти. В все через те, що його батько начебто був у немилості в Мао Цзедуна. Пізніше, все змінилося і Сі вивчав хімічне машинобудування в університеті Цінхуа в Пекіні, де також отримав ступінь у галузі марксистської теорії та ідеологічного виховання.

 

Читайте також Росію знову скропили “крокодилячі” сльози Путіна

 

За матеріалами policymic.com

схожі публiкацii