Новини 14:44

Опозиція вимагає від Рибака скликати позачергову сесію Ради

У вівторок, 11 лютого, голови опозиційних парламентських фракцій Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок звернулися до голови парламенту Володимира Рибака із вимогою проведення позачергового засідання Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«На цьому пленарному засіданні опозиціонери пропонують обговорити шляхи відновлення дії Конституції 2004 року, зокрема або шляхом голосування Акту про відновлення конституційного ладу, або через відповідне рішення Конституційного Суду, або в іншій спосіб, який терміново забезпечить відновлення конституційного ладу в країні», - йдеться у повідомленні.

Яценюк нагадав, що фракція "Батьківщина" звернулася до партнерів по опозиції підтримати відновлення дії редакції Конституції 2004 року без будь-яких доповнень і правок, як це і було вирішено на засіданні Ради ВО "Майдан".

Також голова фракції "Батьківщина" переконаний, що лише таким чином, тобто через повернення до редакції Конституції 2004 року, президент може бути позбавлений диктаторських повноважень.

Нагадаємо, раніше регіонал, представник Януковича у парламенті Юрій Мірошниченко заявив, що вірогідність проведення позачергового засідання Ради на цьому тижні близька до нуля.