Новини 2014-02-18 21:12

Герман: Янукович зустрінеться з опозицією, коли припиниться силове протистояння

Запланована на середу зустріч президента Віктора Януковича з лідерами опозиції відбудеться після того, як у столиці припиниться збройне протистояння. Про це сказала депутат від Партії регіонів Ганна Герман у коментарі радіо Свобода.

"Переговори відбудуться, тільки коли припиняться силові методи боротьби, коли опозиція прибере людей зі зброєю з вулиць і коли поновиться спокій у країні. Тоді треба сідати за стіл переговорів", – зазначила вона.

"Треба домовлятися. Те, що робить зараз опозиція, закликаючи далі до збройного протистояння, – це великий злочин проти українського народу й української держави", - заявила Герман.

"Лідери опозиції повинні схаменутися і припинити вести людей на кровопролиття", – додала вона.

За її словами, президент "закликав і закликає до того, щоб повернутися до мирних переговорів, щоб повернути у країну спокій і припинити кровопролиття".

"Президент вмовляє щодо цього вже кілька місяців. Президент не хоче воювати. Президент хоче миру, спокою і розвитку в Україні", – сказала Ганна Герман.

Депутат також підтвердила зустріч представників опозиції з Януковичем у вівторок, однак подробиці не повідомила.

Тим часом у прес-службі УДАРу заявили, що в середу на 11.00 запланована зустріч лідерів парламентської опозиції з Януковичем. 

Як повідомив раніше колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, Віктор Янукович запросив до себе опозиційних лідерів сьогодні на зустріч о 23-тій годині.

схожі новини