Новини 2014-02-24 18:40

В Україні почався ректоропад

Ректор Національного медичного університету ім. О. Богомольця Віталій Москаленко відсторонений від посади. Про це журналістам повідомив професор медуніверситету Віктор Досенко.

За словами Досенка, зараз створена комісія з розслідування діяльності Москаленка, і якщо вона встановить порушення закону, то Москаленка остаточно звільнять.

Сам Досенко зараз виконує обов'язки ректора.

Вранці 23 лютого близько 2 тис. студентів Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця проводили мітинг біля Міністерства охорони здоров'я з вимогою відправити у відставку Москаленка. На думку студентів, Москаленко - корупціонер. Учора ввечері стало відомо, що ректор Національного медуніверситету ім. Богомольця Віталій Москаленко склав із себе повноваження.

Тим часом викладачі вимагають звільнити Федора Ващука, ректора Ужгородського національного університету.

Повідомляється, що викладачі  та студенти Ужгородського національного університету оголосили ультиматум ректору до 12:00 завтрашнього дня: або йде він, або йдуть усі викладачі.

Також студенти висловлюють недовіру ректору Київського національного університету будівництва і архітектури Кулікову Петру.

«Ректор КНУБА відмовився вшановувати пам'ять загиблого на Майдані Сашка Плеханова. Студенти вимагають звільненння такого ректора. Окрім того, на сцені Майдану не відбулося панахиди за Сашком Плехановим. Студенти просять хоча б згадати його ім'я зі сцени», – повідомляє Студентська Координаційна Рада.