Новини 2014-03-17 16:53

ЄС підтвердив намір підписати частину угоди про асоціацію з Україною 21 березня

Рада Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ 28-ми країн-членів ЄС підтвердила намір підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною 21 березня у Брюсселі. Про це йдеться у Висновках Ради ЄС.

Зокрема, у пункті 6-му висновків йдеться, що "Рада вітає пропозицію Єврокомісії щодо тимчасового усунення митних зборів на український експорт до ЄС і чекає на швидке ухвалення цього кроку».

«Рада також очікує на підписання політичної частини Угоди про асоціацію 21 березня в Брюсселі і підтверджує свою відданість підписанню і завершенню роботи над рештою Угоди, яка разом з політичною частиною становить собою цілісний документ…Ці кроки підтвердять вільне та суверенне рішення України щодо політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом», - йдеться у Висновках Ради ЄС.

Як повідомлялось, 13 березня Верховна Рада проголосувала за постанову, яка підтверджує євроінтеграційний курс України.За відповідну постанову проголосували 252 депутати.

Нагадаємо, 12 березня канцлер Німеччини Ангела Меркель на спільній прес-конференції з польським прем'єром Дональдом Туском заявила, що 20-21 березня Україна може підписати з ЄС політичну частину Угоди про асоціацію а Росія отримати жорсткі санкції.

схожі новини