Новини 2014-03-19 22:21

Турчинов уповноважив Яценюка підписати політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС

В.о. президента України Олександр Турчинов уповноважив прем’єр-міністра Арсенія Яценюка на підписання політичних положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відповідне розпорядження опубліковане на президентському сайті.

"Прем'єр-міністрові України підписати від імені України Заключний акт Позачергового саміту України, з однієї сторони, та Європейського Союзу і його держав-членів, з іншої сторони, та політичні положення (Преамбула, Стаття 1, Розділи І, II, VII) Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, з такою заявою: "Зобов'язання України, які випливають зі статті 8 Угоди, щодо ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду 1998 року будуть виконані після внесення відповідних змін до Конституції України", - йдеться у заяві.

Як відомо, 17 березня Рада Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ 28-ми країн-членів ЄС підтвердила намір підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною 21 березня у Брюсселі.