Новини 2014-04-12 15:34

Самопроголошена влада Криму відмовляється платити за воду отриману з України

Самопроголошена кримська влада не намагається врегулювати з Україною питання водопостачання. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив виконувач обов’язків заступника Адміністрації президента, народний депутат з фракції «Батьківщина» Андрій Сенченко.

За його словами, на даний момент Крим, замість того, щоб укласти відповідну угоду й розрахуватися з боргами за перекачку води – це близько півтора мільйони гривень – здійснює несанкціонований забір.
 
«Що відбувається зараз. Вода дійшла до першої насосної станції, там її крадуть відвідними каналами, які на півночі Криму є. Вже на сьогодні, більше ніж на мільйон гривень просто безкоштовно забрали воду, при тому, що збитків зазнає «Укрводгосп», − розповів Сенченко.
 
За його словами, небажання врегулювати питання із водопостачанням може мати важкі наслідки насамперед для сільського господарства півострова.
 
«Мені зараз телефонують з півночі Криму багато людей і говорять: «У нас врожай горить!». Ми говоримо: так, питань немає, але з Криму ніхто не приїздить на укладення угоди. Це ми не говоримо зараз про окупацію. Угоду щорічно кримські структури укладали з українськими, тому що там є нюанси: витрати і так далі. Ніхто не приїздить», − розповів Сенченко.

Він також скептично оцінив заяву голови російського уряду Дмітрія Мєдвєдєва про будівництво в Криму заводу з опріснювання води.

схожі новини