Новини 08:51

Канада ввела санкції проти 12 сепаратистів Донбасу і російських чиновників

Прем'єр -міністр Канади Стівен Харпер оголосив про введення санкцій проти 12 посадових осіб Росії і сепаратистів Донбасу. Про це повідомляє прес-служба уряду Канади.

"Незаконна окупація Росією території України і провокаційним військова діяльність залишається серйозною проблемою для міжнародного співтовариства. Міжнародне співтовариство продовжить чинити тиск на Росію, поки вона не зробить заходи з деескалації. Агресія режиму Путіна не залишиться безкарною", - заявив Харпер.

У канадський чорний список потрапили начальник Генштабу ЗС РФ Валєрій Гєрасімов, губернатор окупаційної адміністрації Севастополя Сергій Меняйло, міністр у справах Криму Олег Савельєв, депутати Держдуми РФ Людміла Швецова та Сєргєй Нєверов, керівник терористів Слов'янська Ігор Стрєлков, сенатор Ради федерації Росії від Криму Ольга Ковітіді, керівник бандитського угруповання "Луганська гвардія" Герман Прокоп'єв, самопроголошений глава "Донецької республіки" Андрій Пургин, донецький сепаратист Денис Пушілін, представник угруповання "Армія південного сходу " Валерій Болотов і глава сепаратистського " ​​Народного ополчення Донбасу" Сергій Циплаков.

Санкції передбачають заморожування банківських активів і заборону на отримання віз для в'їзду в Канаду.

Як повідомлялось, ЄС застосував санкції ще до 13 осіб і двох кримських компаній.

Читайте також: США, ЄС, Японія, Швейцарія і Канада карають Кремль санкціями й фінансово допомагають Україні

схожі новини