Новини 2014-07-06 18:58

У спецбатальйоні "Київ-1" оголосили полювання на терориста "Стрєлка"

Бійці спецбатальйону МВС України "Київ-1" прийняв рішення знайти і привести до відповідальності лідера бойовиків Ігоря Гіркіна-«Стрєлка». Про це заявив координатор спецбатальйону Євген Дейдей.

"Малошановний товариш Гіркін. З сьогоднішнього дня ми, мої хлопці, батальйон Київ-1, оголошуємо на вас полювання і ми вас знайдемо. І коли ми вас знайдемо, ви будете нести відповідальність за всіма статтями", – заявив він.

Дейдей додав, що українські військові сподіваються вже за тиждень-два дійти до Донецька і знайти Гіркіна.

"Якщо ми будемо йти також стрімко і з таким же патріотизмом в душі і далі, то я думаю, що тиждень-два – і ми дійдемо до Донецька, і ми Гіркіна покараємо", – зазначив Дейдей.

Як повідомлялося, раніше терорист Гіркін оголосив себе «військовим комендантом Донецька». Крім того, він повідомив, що бойовики покинули Слов'янськ та Краматорськ, "щоб зберегти сили".

Нагадаємо, напередодні сили АТО вибили терористів зі Слов'янська, Краматорська, Артемівська та Дружківки.  На будівлях міськадміністрацій підняті українські прапори. Міста повертаються до мирного життя, відновлюють постачання води та продовольства.