Новини 2014-11-03 22:53

Росія вже готує шостий "гуманітарний конвой" для Донбасу

Черговий вантаж нібито складається із медикаментів і палива.

Шоста колона з "гуманітарною допомогою" завантажується у Ростовській області для відправлення на Донбас. Про це повідомив заступник глави Національного центру управління у кризових ситуаціях МНС Росії Олег Воронов.

Він стверджує, що черговий вантаж складається із медикаментів і палива.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з незаконними діями Російської Федерації, грубим порушенням державного кордону та вимагає припинити провокативні дії і дотримуватися «загальноприйнятих норм та принципів міжнародного права та міждержавних відносин».

Як повідомлялося, Росія відправила п'яту партію так званої "гуманітарки". Зранку 2 листопада з'явилася інформація, що вантажівки з "гуманітарною допомогою" перетнули український кордон.

Українська міжвідомча група, яка тимчасово дислокується в пункті пропуску ”Донецьк” (Росія), не брала участі в оформленні вантажу.

Партію перших «гуманітарних Камазів» Росія відправила в Україну 22 серпня. Тоді вантажівки перетнули кордон без згоди української влади й без супроводу представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Другий конвой в'їхав на територію України, окуповану російською армією, 13 вересня.

Третій конвой у складі близько 200 вантажівок 20 вересня перетнув російсько-український кордон. Зміст «гуманітарної допомоги» не перевірили. 

Четвертий конвой 31 жовтня перетнув український кордон. Згодом вони порожніми повернулися до Росії.

 

схожі новини