Новини 2015-01-09 20:36

У Франції поліція підтвердила ліквідацію терористів і загибель заручників

Незважаючи на всі зусилля, правоохоронцям не вдалося врятувати життя кількох заручників, які перебували в руках терориста в Парижі.

9 січня під час двох спецоперацій поліції, які стартували майже одночасно, вдалося ліквідувати трьох терористів, які утримували заручників в Парижі і в містечку Даммартен-ан-Гоель на північ від французької столиці. Про це в офіційному коментарі ЗМІ повідомив представник правоохоронних органів.

Він вдень 9 січня захопив в заручники шість осіб у паризькому магазині кошерних товарів. Під час штурму, згідно офіційної інформації, крім терориста загинули ще три людини. Всі вони, імовірно, заручники. Крім того, двоє поліцейських отримали поранення.

За інформацією Associated Press, правоохоронці вимушені були піти на штурм одночасно в Даммартен-ан-Гоель і Парижі. Джерело в поліції повідомило агентству, що брати Куаші вискочили на вулицю з захопленої друкарні і відкрили безладну стрілянину. Після цього правоохоронці вирішили почати спецоперацію з ліквідації терористів.

Справа в тому, що, за оперативною інформацією, зловмисники були пов'язані між собою. І Кулібалі, який захопив магазин в Парижі, вимагав відпустити братів Куаші, які сховалися в друкарні. 

Нагадаємо, 9 січня тривали перемовини з терористами, які раніше убили 12 людей у редакції сатиричного журналу Charlie Hebdo, а потім забарикадувалися у цеху типографії та утримували заручника.

Цього ж дня злочинця, який захопив у полон відвідувачів кошерного магазина в 20-му окрузі Парижа, ліквідовано при штурмі.

схожі новини