Новини 2015-01-15 14:46

Суд закрив справу проти дружини екс-нардепа та утікача Шепелева

Ухвала Печерського райсуду, за попередньою інформацією, не підлягає оскарженню.

Печерський райсуд Києва знову зобов'язав прокурора закрити кримінальне провадження проти дружини екс-нардепа Олександра Шепелева та зняти арешт з її майна. Про це йдеться у постанові судді Христини Гладун від 8 січня.

У документі Гладун неодноразово вказує, що приймала рішення після ознайомлення з матеріалами справи, проте матеріали були у представників прокуратури під кабінетом іншого судді.

Водночас, резолютивна частина постанови повністю повторює постанову судді Ірини Литвинової у цій самій справі від 25 вересня, що була скасована Київським апеляційним судом як неправосудна, й після якої стосовно судді Литвинової було порушено кримінальну справу.

Супроводжується постанова резолюцією "Оскарженню не підлягає!".

Нагадаємо, що екс-нардепа від Партії регіонів Олександра Шепелева оголосили у розшук на початку 2013 року. Його та дружину звинувачують у розкраданні та причетності до замовного вбивства. 4 липня 2013 року Шепелева затримали у Будапешті.

Також відомо, що Шепелева екстрадували до України у березні 2014 року, де суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою.

Як повідомлялося, 6 липня Шепелев утік з лікарні, де йому дозволили перебувати. Після цього у Мін'юсті звільнили начальника СІЗО, де тримали екс-депутата, та відсторонили від виконання обов'язків на час розслідування голову Держпенітенціарної служби Сергія Старенького.