Новини 11:56

Порошенко: мобілізація проходить за планом

З 20 січня вручено 73 тис. повісток, заявив Порошенко.

Чергова хвиля мобілізації в Україні проходить за планом. Про це заявив президент Петро Порошенко під час церемонії покладання квітів Пам'ятного Хреста героям Крут.

"Мобілізація проходить за планом, без порушень наміченого графіка. З 20 січня вручено 73 тис. повісток, а без повісток, до речі, тільки за тиждень добровольцями зголосилися на службу 2,5 тис. осіб. 45 тис. військовозобов'язаних пройшли медобстеження", - сказав президент.

За словами Порошенка, з середи мобілізовані вже вирушили в навчальні центри та військово-навчальні установи Збройних сил України. Далі, за його словами вони будуть відправлені до складу підрозділів і військових частин.

"Тільки після цього (вони) будуть готові замінити військовослужбовців, які майже рік героїчно виконували завдання в АТО", - додав президент.

У церемонії покладання квітів пам'ятного Хреста героям Крут також взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

Як відомо, в Україні 28 і 30 січня відбудеться активна фаза мобілізаційного процесу - відправка в навчальні центри. 

Як раніше повідомлялося, 2015-го року в Україні відбудеться три хвилі мобілізації, під час яких запланованомобілізувати близько 200 тисяч українців.

Крім того, цього ж року відбудеться призов 40 тисяч юнаків для проходження строкової служби.

Нагадаємо, в Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Волинській областях найбільший відсоток чоловіків, які ухиляються від мобілізації.

схожі новини