Новини 09:59

Інспекторів ДАІ не звільнять з МВС після реорганізації служби – Аваков

Інспекторам ДАІ, які відмовилися брати участь у конкурсі до нової патрульної служби, запропонують роботу в інших підрозділах МВС.

Кожен нинішній інспектор ДАІ отримає змогу працювати в МВС і надалі. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомили у прес-службі відомства.

За словами Авакова, "кожен з інспекторів матиме змогу отримати роботу. Вік значення не матиме: від того, що кандидатові 40, 45 або 38 років, це не стане кінцем його кар’єри".

Окрім того, сучасним інспекторам нададуть ще одну можливість працювати в новій патрульній службі.

"Працівники столичної ДАІ могли не подати заявки для проходження конкурсу до нової патрульної служби з низки причин. Проте ці працівники матимуть можливість подати заявку в наступний етап набору кандидатів або ж їм запропонують роботу в інших підрозділах поліції", – зазначив міністр.

На його думку, одним з таких підрозділів найближчим часом стане служба дільничних інспекторів, яким планують розширити повноваження. Крім того, у відомстві будуватиметься єдиний спецпідрозділ, а також нова система карного розшуку.

Як повідомлялося, радник міністра Ека Згуладзе раніше заявляла, що в ході реформи ДАІ будуть замінені всі співробітники служби.

Нагадаємо, в кінці грудня у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що з нового року буде змінено принцип відбору кадрів

Також нагадаємо, навесні у Києві створять патрульну службу замість ДАІ.

Читайте також: 5 фактів про майбутню реформу правоохоронних органів