Новини 13:30

Справу п'яного судді, який погрожував ДАІшникам, розслідуватиме прокуратура Києва

Прокурор Києва Сергій Юлдашев, якого суддя з Макарова називав "хорошим другом", візьме справу на особистий контроль.

Розслідуванням дій судді Макарівського райсуду Київщини Владислава Оберемка, який погрожував працівникам ДАІ займатиметься прокуратура Києва. Про це повідомила речник столичної прокуратури олена Яхно на сторінці у мережі Facebook.

«Друзі мої, таки п'яний суддя – наш клієнт. Це сталося не в області, а у Києві – на вул. Сирецькій, 54. Наразі наші прокурори вивчають матеріали. Буде відкрито кримінальне провадження. За якою статтею – обов'язково повідомлю вам у понеділок на офіційному сайті прокуратури», – зазначила речник прокуратури.

«Прокурор Юлдашев, чиїм ім'ям прикривалася ця п'яна тварина в суддівській мантії, взяв під особистий контроль розслідування цього інциденту», – додала Яхно.

Як повідомлялося, у ніч з п’ятниці на суботу працівники ДАІ зупинили автомобіль, за кермом якого перебував суддя Макарівського райсуду Київщини  Владислав Оберемко, який заявив, що «я п’яний їду додому і це нормально», крім того він погрожував правоохоронцям пістолетом та прикривався іменем «свого хорошого друга» прокурора Києва Серія Юлдашева.

 

схожі новини