Новини 16:41

Судді Оберемку, який погрожував ДАІшникам, оголосили про підозру

За словами прокурора Києва, щоб затримати Оберемка доведеться пройти "велике коло".

Генеральний прокурор Віктор Шокін підписав підозру судді Макарівського райсуду Київщини Владиславу Оберемку. Про це повідомили у прес-службі столичної прокуратури, яка провадить розслідує дії Оберемка.

«Як ви знаєте, суддю досить складно притягнути до відповідальності – треба пройти так зване «велике коло». Генеральний прокурор України вже звернувся до голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів з клопотанням про відсторонення судді Оберемка від посади. Одночасно Віктор Шокін направив подання до Верховного суду України про надання згоди на затримання цього судді. І вже голова Верховного суду має скерувати цей документ до Верховної Ради. І нарешті, депутати на пленарному засіданні голосують за відповідне рішення. Ось така складна процедура», – зазначили слова прокурора Києва Сергія Юлдашева. 

Згідно з текстом, Оберемка підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 (Погроза щодо працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 129 (Погроза вбивством), а також ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу.

Як повідомлялося, 1 березня працівники ДАІ зупинили автомобіль, за кермом якого перебував суддя Оберемко, який заявив, що «я п’яний їду додому і це нормально», крім того він погрожував правоохоронцям пістолетом та прикривався іменем «свого хорошого друга» прокурора Києва Серія Юлдашева.

Нагадаємо, завтра суд у Вінниці прийме рішення щодо арештів суддів Печерського райсуду столиці Царевич і Кицюка.