Новини 16:31

Житомирський пенсіонер тримав удома арсенал зброї та боєприпасів

Він зміг пояснити правоохоронцям походження лише частини знайденого.

Під час обшуку будинку 64-річного жителя с. Галіївки Чуднівського району Житомирської області міліціонери виявили запас вогнепальної і холодної зброї, набоїв і вибухівки. Про це повідомляє прес-служба УМВС України у Житомирській області.

Відтак, у ході обшуку у будинку пенсіонера міліціонери виявили та вилучили пістолет ТТ і стартовий пістолет, 7 саморобних ножів і меч, металеві нунчаки, гранату із запалом і 34 різнокаліберних набої до автоматичної зброї.

 

Водночас з гаража правоохоронці вилучили незареєстровану мисливську рушницю, ствол під малокаліберну гвинтівку, ніж та ще понад 90 набоїв різного калібру, десяток гільз і запал від ручної гранати.

Пенсіонер зміг пояснити походження лише частини виявленого: пістолет ТТ він знайшов близько 40 років тому під час проведення земельних робіт, рушниця дісталася йому у спадок від діда, а набої виявив на околиці села.

Як повідомляє прес-служба, правоохоронці вилучили арсенал і відправили його на експертизу. За фактом незаконного зберігання зброї розпочали досудове розслідування.

Світлини з сайту МВС

За чинним законодавством, подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Як повідомлялося, 16 лютого СБУ вилучила великий арсенал зброї на Одещині.

Нагадаємо, як повідомив 25 січня голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін Тиждень.ua, в Україні мінімум 4, 5 млн одиниць нелегальної зброї, і ця цифра росте.

схожі новини