Новини 2015-04-17 09:10

Україна організує інформаційну зустріч стосовно Криму в ЮНЕСКО

На зустрічі планують детально обговорити стан у різних галузях нинішньої дійсності Криму.

Українська делегація в ЮНЕСКО, як один із заходів, які ухвалять з боку ЮНЕСКО у сфері її компетенції, запропонувала організувати інформаційну зустріч за участі представників країн-членів цієї та інших організацій для детального обговорення кримського питання. Про це повідомили у прес-службі Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

За інформацією прес-служби, зустріч зберуть з метою висвітлення стану справ у різних галузях, обговорять питання захисту культурної спадщини, освіти, мовної політики, свободи ЗМІ та безпеки журналістів.

«Власне, на цій конференції у нас буде більше можливостей розповісти про ситуацію, яка склалася в окупованому Криму. За її результатами, сподіваємося, вже розроблять більш чіткий план координації дій, за яким ЮНЕСКО зможе моніторити стан справ у Криму», – йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося, 16 квітня ЮНЕСКО ухвалила резолюцію про продовження моніторингу ситуації в Криму.

Нагадаємо, на початку квітня Україна зверталася до ЮНЕСКО з проханням засудити передачу "Артеку" Росії.

Також нагадаємо, у жовтні минулого року Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) підтвердила приналежність Автономної Республіки Крим Україні.

схожі новини