Новини 2015-05-22 08:45

У справі про вбивство Нємцова з'явився новий підозрюваний – ЗМІ

Мешканця Чечні Руслана Мухадінова, за інформацією у ЗМІ, підозрюють у замовленні вбивства опозиціонера.

На думку російського слідства, замовником убивства опозиціонера Боріса Нємцова може бути чеченець Руслан Мухадінов. Про це повідомили російські ЗМІ.

Згідно з повідомленням, у перших показах, які давав обвинувачений у вбивстві екс-офіцер ВВ МВС РФ Заур Дадаєв свідчив, що дехто «Русік» надав йому та іншим фігурантам справи автомобіль ZAZ Chance, пістолет і патрони та пообіцяв 25 млн руб. за ліквідацію Боріса Нємцова, який підтримав публікацію карикатур на пророка Мухаммеда.

Від цих показань Дадаєв пізніше відмовився та заявив, що дав їх під тортурами.

Згодом інший обвинувачений, Темєрлан Ескєрханов, повідомив, що «Русіком» може бути людина, яка має автомобіль Mercedes ML.

Машина, за версією СК РФ, могла належати командиру чеченського батальйону ВВ МВС РФ «Північ» Руслану Гєрємєєву, тому першим підозрюваним у організації вбивства став він.

Гєрємєєва допитати не вдалося, оскільки за інформацією ЗМІ, він залишив територію Росії та перебуває в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Тепер підозрюваним «Русіком» став Руслан Мухадінов, якого наразі також не вдалося затримати і допитати.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 28 лютого, у центрі Москви, на Замоскворєцкому мосту біля стін Кремля було вбито російського опозиціонера Боріса Нємцова. Невідомий чотири рази вистрілив в політика. Від поранень Нємцов помер на місці.

Пізніше російські правоохоронці затримали п’ятьох осіб, яких згодом звинуватили у замовному вбивстві.

схожі новини