Новини 20:10

На Київщині горить нафтобаза, є постраждалі

Жителі Василькова повідомляють, що до місцевої райлікарні привезли чотирьох обпалених чоловіків.

Біля Глевахи (Київська область) у понеділок, 8 червня, сталася пожежа на нафтобазі . Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДСНС України в Київській області.

Згідно з повідомленням, на нафтобазі горять два резервуари, в яких міститься паливо.

Згодом стало відомо, що горить АЗС Васильківському районі Київської області, в селі Крячки (поряд з Глевахою). Про це повідомили в прес-службі ДСНС Київської області, від вогню, за попередніми даними, постраждали чотири працівники АЗС, з сильними опіками їх доставили до лікарень.

"Вони зараз у реанімації, лікарі борються за їх життя. Пожежа дуже важкий. Горить три резервуари з пальним, кожен ємністю по 800 кубів. Поки вибухів немає. Пожежники намагаються загасити полум'я. На ліквідації пожежі працюють 12 одиниць техніки та 65 чоловік особового складу. Інша техніка також працює і на охолодження ємностей, щоб не допустити вибуху ", - розповіла очільниця прес-служби ДСНС Київської області Вікторія Рубан.

Фото oilnews.com.ua

У свою чергу жителі Василькова повідомляють, що до місцевої райлікарні привезли чотирьох обпалених чоловіків.

Місцевий житель Владлен Сергієнко в Facebook повідомляє, що ситуація з пожежею у Васильківському районі ускладнилася.

"Полум'я перекинулось на декілька інших резервуарів. Прибув пожежний потяг з Фастова з цистернами з водою. Очікується такий же потяг з Києва. Відео згодом. За попередньою інформацією 4 осіб постраждало - один у вкрай тяжкому стані", - повідомив Сергієнко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Рівненщині стався вибух на нафтобазі.

схожі новини