Новини 11:16

МВС відкрило кримінальне провадження за фактом пожежі на нафтобазі під Києвом

Один із постраждалих працівників нафтобази помер у лікарні від отриманих опіків, ще один доставлений з отруєнням чадним газом.

Міністерство внутрішніх справ України відкрило кримінальне провадження за фактом пожежі на нафтобазі "БРСМ-нафта" у Васильківському районі Київської області. Про це йдеться у повідомленні на сайті МВС.

Справу порушено за ч. 2 ст. 273 (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах) Кримінального кодексу України.

"Одна з передбачуваних причин пожежі - технічна, при роботі з нафтопродуктами. Працівники міліції проводять всі необхідні заходи для з'ясування причин і всіх обставин події. Ведеться досудове розслідування", - сказано в повідомленні.

Як зазначили в міліції, станом на 9:00 9 червня один із постраждалих працівників нафтобази помер у лікарні від отриманих опіків, ще один доставлений з отруєнням чадним газом.

Нагадаємо, у Київській області на території нафтобази ввечері 8 червня виникла пожежа. Наразі вогнем охоплені вісім із сімнадцяти резервуарів із паливом.

Унаслідок пожежі постраждали шестеро осіб, яких з опіками та отруєнням продуктами горіння різних ступенів тяжкості шпиталізували.

Власники нафтобази під Києвом вважають, що причиною пожежі є теракт.

схожі новини