Новини 10:13

СБУ тиждень тому зафіксувала дзвінок Клюєва з Москви – депутат

"Судячи з усього, Сергій Клюєв втік з країни по воді", - пише Найєм.

Працівники Служби безпеки України тиждень тому зафіксували дзвінок народного депутата України Сергія Клюєва з Москви (Росія). Про це у Facebook повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Мустафа Найєм.

"Сюр триває: судячи з усього, Сергій Клюєв втік з країни по воді. Генеральною прокуратурою не виявлено даних, які б свідчили про сприяння працівників правоохоронних органів втечі підозрюваного Сергія Клюєва і, відповідно, ніякі слідчі заходи за цим фактом не проводяться. Генпрокуратурі невідомо місцезнаходження втікача депутата. Між тим, за моїми даними ще тиждень тому працівниками СБУ був зафіксований дзвінок Сергія Клюєва в Москві, звідки він зв'язувався зі своєю матір'ю", - повідомив Найєм.

Як відомо, 3 червня 2015 року Верховна Рада зняла недоторканність із Сергія Клюєва та дала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності. Генпрокуратура інкримінує Сергію Клюєву привласнення заводу та фінансування його на гроші, перерозподілені із захищених статей бюджету. При цьому Клюєву загрожує більше 10 років позбавлення волі за статтями "шахрайство в особливо великих розмірах, привласнення і розтрата, або заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, і зловживання службовим становищем". Клюєв заявив, що оскаржить дії голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана у суді.

Нагадаємо, 3 червня Клюєв також намагався вилетіти до Відня. 4 червня Клюєв не з'явився на допит у Генпрокуратуру.

9 червня стало відомо, що Клюєв за дорученням Генеральної прокуратури оголошений у міждержавний розшук.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...