Новини 08:51

Після скандального візиту французів до Криму зібралися італійські депутати

Поїздка запланована на початок осені.

Близько 10 італійських депутатів від руху «П'ять зірок» на початку жовтня відвідають анексований Крим. Про це журналістам заявив один із ініціаторів поїздки, член комітету Палати депутатів Італії у закордонних справах Манліо ді Стефано.

«Ми прийняли рішення приїхати в Крим і в Москву в складі делегації від італійського руху «П'ять зірок». Днями я зв'яжуся з представниками посольства Росії в Римі, щоб приступити до організації візиту», – заявив Манліо ді Стефано.

За його словами, поїздка планується на початок. Чисельність депутатів складе від 8 до 10 осіб, а очолить її ще один член парламентського комітету у закордонних справах – Алессандро ді Баттіста.

Як заявив ді Стефано, мета поїздки – «з перших рук дізнатися про те, як живуть люди в Криму після референдуму березня 2014 року».

При цьому депутат зазначив, що вони спробують погодити поїздку не тільки з Росією, але і з Україною.

Про готовність приєднатися до парламентської поїздки в Крим сенатор від італійської партії «Ліга Півночі» заявив Серджо Дивина.

Крім того, про намір організувати поїздку в Крим заявив голова політичної групи соціалістів Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) і доповідач ПАРЄ по Росії Андреас Гросс, а також заступник голови комітету у закордонних справах парламенту Угорщини, один з лідерів партії «Йоббік», Мартон Дьєндьєши.

«Ми постійно підтримуємо контакти з владою Криму, так само як і з представниками ЗМІ і кримських татар. Нас запросили в Крим на осінь, залишилося узгодити точні дати», – зазначив Дьєндьєши.

Готовність відвідати Крим також підтвердила французький євродепутат Надін Морано.

«Наша поїздка до Росії запланована на вересень – початок жовтня. І візит в Крим ми теж розглядаємо як одну з можливостей», – сказала вона.

Нагадаємо, 23 липня Крим відвідала група французьких депутатів. Україна, Міністерство закордонних справ Франції і Європарламент засудили цей візит.

схожі новини