Новини 13:02

Стемпіцький розповів, як влада збирається знищити «Правий сектор»

Командир ДУК ПС вважає, що державні структури взяли курс на ліквідацію патріотичної організації.

Командир Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький упевнений, що українська влада взяла курс на повну дискредитацію та знищення ПС. Про це він розповів в інтерв’ю «Тижню».

«Я думаю, що вона цим і займається (повним знищенням ПС, - ред.). Просто інтенсивність час від часу змінюється і способи різні. Знищити ПС не означає ж обов’язково фізично: оточили, напали, роззброїли. Це і дискредитація, що дуже успішно робиться, і створення таких ситуацій, як на Закарпатті, де хлопці потрапили в пастку і з цього вийшли такі трагічні події. Це і внутрішні певні деструктивні речі, які вводяться.», - каже Стемпіцький.

До прикладу командир навів виступ Рема, одного з колишніх бійців 7-го батальйону, який поряд із Шевченком, прес-секретарем МВС, дуже вчасно зробив свою заяву у день мукачівських.

«Таких речей багато. Десь намагаються посадити добровольців, десь підвести під бандитизм. Ніхто не каже, що в нас ангельські полки, зрозуміло, що люди всі живі й різні, але можна помітити, як це робиться, навіть на прикладах інших. Починаючи з того самого батальйону «Торнадо», як його дискредитували і знищували, як в «Айдарі» були певні події. Тому методи владою напрацьовані, й вона намагається застосувати їх і до нас», - пояснив Стемпіцький.

Детальніше читайте в черговому номері журналу "Український тиждень".