Новини 13:40

Росіяни планують добувати в Криму нафту…із сміття

У Раді міністрів Криму презентовано інвестиційний проект будівництва заводу з утилізації твердих побутових відходів

У Раді міністрів Криму презентовано інвестиційний проект будівництва заводу з утилізації твердих побутових відходів

Новий інвестиційний проект кримській владі представили перший віце-президент Союзу нафтових промисловців Російської Федерації Зия Исаев і виконавчий директор компанії DECPM Group Антон Шубєнков, повідомили Тижню в прес-службі Ради міністрів АРК.

За словами Шубєнкова, російська сторона має намір інвестувати у будівництво заводу близько 20 млн. євро. У переробці буде використана технології низькотемпературного піролізу. Сортувальна лінія заводу зможе переробити близько 250 тисяч тонн відходів на рік, при цьому буде отримано 100 тисяч тонн продукту-еквіваленту нафти.

Для функціонування підприємства потрібний земельна ділянка площею 2-3 гектари. «Використання сучасних технологій дозволить не засмічувати довкілля шкідливими речовини, що особливо важливо для Криму» - підкреслив Шубєнков.

Коментуючи підсумки презинтації, перший заступник голови Ради міністрів Криму Павло Бурлаков відмітив, що запропонований інвестиційний проект дуже цікавий.

«Це один з етапів нашої роботи. Сьогодні кримський уряд спільно з фахівцями різних країн шукає найбільш ефективні моделі переробки твердих побутових відходів. Усі розуміють, що це питання украй актуальне для автономії. Ми повинні зробити Крим чистішим, а значить кращим і привабливішим», - підкреслив Бурлаков.

Новини RedTram

Loading...