Новини 17:08

На Вінниччині міліціонери знайшли в селян арсенал боєприпасів

Попередньо встановлено, що зброя та боєприпаси були привезені з зони бойових дій.

19 серпня в селі Яланець на Вінниччині працівники міліції вилучили майже 300 різнокаліберних патронів, гранати, підривники та сигнальні міни у трьох місцевих мешканців. Про це повідомила прес-служба МВС.

Як розповів в.о. керівника міліції Вінниччини Олександр Глянько, працівники міліції вилучили майже 300 патронів калібру 5,45 мм та 9 мм, корпуси гранат Ф-1 та РГД-5, запали до них, корпуси мінних підривників і сигнальних мін. Попередньо встановлено, що зброя та боєприпаси були привезені з зони бойових дій.

Вилучені боєприпаси направлені на експертизу.

За усіма фактами слідчим відділом міліції відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). За такеправопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

З початку року на території області з незаконного обігу міліціонери вилучили 71 одиницю вогнепальної зброї, 8755 боєприпасів, 25 гранат та понад 5 кгвибухових речовин. За аналогічний період минулого року було вилучено 64 одиниці вогнепальної зброї та 2240 різнокаліберних набоїв.

Як повідомлялося, на Полтавщині в чоловіка вилучили арсенал боєприпасів.

Перед тим на Закарпатті в лісі знайшли схованку поцуплених із зони АТО боєприпасів.