Новини 2015-09-11 16:44

СБУ упіймала на хабарі голову Держслужби зайнятості України

Чиновник був затриманий "на гарячому" в службовому автомобілі. На місце затримання корупціонера прибув Голова СБ України Василь Грицак.

У центрі Києва співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримали на хабарі у розмірі 622 тис. грн голову Державної служби зайнятості (центрального апарату), повідомляє прес-центр СБУ.

Згідно з повідомленням, посадовець організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, що проводила держслужба. У протиправних схемах він використовував підлеглих, які примушували підприємців сплачувати "данину" за перемогу в тендерах.

Під час огляду машини правоохоронці додатково виявили велику суму грошей у іноземній та національній валютах, мисливську рушницю з набоями та інше.

Голова СБ України Василь Грицак, прибувши на місце затримання корупціонера, наголосив: "Затримання Голови Держслужби зайнятості є яскравим свідченням того, що СБУ працює незалежно від того, до якої політичної сили чи відомства належить корупціонер". За його словами, СБУ і надалі працюватиме над очищенням української влади від хабарників та корупціонерів. "Я думаю сьогоднішній випадок заставить задуматися тих, хто хоче заробляти гроші злочинним шляхом", – підкреслив Василь Грицак.

Для встановлення всіх епізодів отримання хабарів Головою Держслужби зайнятості тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

СБУ не вказує імені затриманого.

Зазначимо, що на даний час Держслужбу зайнятості очолює Ярослав Кашуба.

Як повідомлялося, у Чернігові СБУ впіймала депутата міськради, який «грів руки» на підприємцях.