Новини 2015-09-15 16:38

В Одеському політехнічному університеті виявили втрат на майже 2 млн грн

За недотримання законодавства 10 посадових осіб навчальних закладів притягнуто до адміністративної відповідальності.

Державна фінансова інспекція в Одеській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського національного політехнічного університету та його структурних підрозділів –Одеського автомобільно-дорожнього коледжу та Новокаховського політехнічного коледжу – виявила порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 1,8 млн грн. Про це повідомила прес-служба Держфінінспекції.

«Зокрема, бухгалтерська служба університету не дотримувалась вимог законодавства під час нарахування зарплати та єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого витрачання майже 1,3 млн грн.», – йдеться в повідомленні.

Окрім того, в університеті покрили витрати орендарів та недоотримали орендної плати, а також необґрунтовано надали пільги зі сплати комунальних послуг.

«Одеський автомобільно-дорожній коледж недоотримав понад 106 тис. грн тому, що не нарахував орендарю плати за передане в користування майно. Також у коледжі зайво сплатили за комунальні послуги та переплатили зарплату працівникам», – сказано в тексті.

Згідно з текстом, у Новокаховському політехнічному коледжі коштом загального фонду покривали витрати спеціального, а також зайво виплатили зарплату та стипендії на суму 73 тис. грн.

«За недотримання законодавства 10 посадових осіб навчальних закладів притягнуто до адміністративної відповідальності, а до університету та коледжів застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано ГУ МВС України в Одеській області», – наголосили в Держфінінспекції.

Нагадаємо, у медичних вишах України виявили втрату понад 30 млн грн.

схожі новини