Новини 2015-10-07 10:06

МОЗ призначило комплексну перевірку Національного медуніверситету ім. Богомольця

Міністерство прийняло таке рішення після численних звернень та скарг.

Міністерство охорони здоров’я  вирішило провести комплексну перевірку діяльності Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

Зазначається, що перевірку призначили після численних депутатських та громадських звернень, скарг та листів щодо діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця, що надійшли до МОЗ у 2015 році,

«Мета перевірки – запобігання порушень законодавства, дотримання статуту вищого навчального закладу, якості освітньої діяльності, здійснення контролю за дотриманням законодавства під час здійснення фінансово-господарської діяльності, забезпечення виконання керівником університету умов контракту, перевірки інших питань діяльності, а також підвищення ефективності діяльності університету", – йдеться в повідомленні.

Комплексна перевірка діяльності Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбудеться згідно відповідного наказу від 05 жовтня 2015 року, підписаного Міністром охорони здоров’я України Олександром Квіташвілі.

Згідно наказу, перевірку здійснить міжвідомча робоча комісія під головуванням Міністра охорони здоров’я України Квіташвілі за участі представників СБУ, МВС, Держфінінспекції.

Як повідомлялося, у медичних вишах України виявили втрату понад 30 млн грн.

Крім того, на початку вересня стало відомо, що Кабінет Міністрів завершив розслідування в Міністерстві охорони здоров'я і готує пропозиції щодо притягнення до відповідальності посадовців МОЗу.