Новини 2015-11-09 15:21

У Росії назвали організатора вбивства Нємцова й оголосили його у федеральний розшук

Руслану Мухудінову заочно оголосили звинувачення.

Слідчий комітет РФ оголосив звинувачення в організації вбивства Боріса Нємцова бійцеві батальйону "Сєвєр" Руслану Мухудінову, він оголошений у федеральний розшук. Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

Як зазначається, 6 листопада СК РФ виніс постанову про заочне оголошення звинувачень Руслану Мухудінову у вбивстві Боріса Нємцова. Причому в документі Мухудінов позначений як організатор гучного злочину. Оскільки він з березня 2015 переховується від СК РФ, то одночасно був оголошений у федеральний розшук.

Руслан Мухудінов був особистим водієм командира роти "Сєвєр" Руслана Гєрємєєва. Передбачуваний виконавець вбивства політика - Заур Дадаєв - у своїх свідчення заявляв, що злочин було скоєно за прохання якогось Русика. Як уже повідомлялося, СК РФ однозначно ідентифікував Русика як Руслана Мухудінова. Після цього він був оголошений в оперативний розшук, але знайти його не вдалося.

Адвокат сім'ї Боріса Нємцова Вадім Прохоров підтвердив інформацію про оголошення звинувачень Мухудінову. При цьому він зазначив, що очікує таких же кроків слідства і щодо Руслана Гєрємєєва.

Нагадаємо,  в ніч на 28 лютого, в самому центрі Москви, на Великому Москворецькому мосту біля стін Кремля було вбито російського опозиціонера Боріса Нємцова. Невідомий чотири рази вистрілив в політика. Від поранень Нємцов помер на місці.

Крім того, поліція знайшла пістолет, із якого, імовірно, убили Нємцова.

Згодом двох фігурантів справи про вбивство – Руслана Ґєрємєєва та Руслана Мухудінова – оголосили в оперативний розшук. 

схожі новини