Новини 2016-01-16 17:53

Рубану не давали повноважень на перемовини про звільнення полонених – СБУ

Також у СБУ заявили, що Володимир Рубан не має звання генерала служби.

Служба безпеки поширила заяву, що Володимиру Рубану не надавали доручень або повноважень на ведення перемовин про звільнення українських полонених на Донбасі. Про це йдеться у заяві, поширеній прес-центром СБУ.

«Останнім часом такий собі громадянин В. Рубан поширює заяви, що начебто він, як представник СБУ, проводив якісь переговори з можливого звільнення громадян України в Мінську та начебто обговорював там вірогідність їхнього обміну на російських військовослужбовців. СБУ офіційно наголошує, що В. Рубану не надавалися жодні доручення чи повноваження вести будь-які переговори щодо звільнення громадян України», - йдеться у тексті.

Повідомляється, що у Службі безпеки створено Об’єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції. Тільки цей центр має повноваження на переговори та заяви від імені СБУ.

Окрім того, у тексті йдеться, що Рубан не має звання генерала СБУ.

«Тривалий час він (Рубан – Ред.) безпідставно називає себе «генералом» спецслужби, з його слів так його представляють і окремі ЗМІ. Це також не відповідає дійсності», - додали у тексті.

«У Мінську триває робота Тристоронньої контактної групи і чотирьох підгруп, де Україну представляють уповноважені на це особи. Звичайно, пан Рубан міг побувати у Мінську як приватна особа, але  він ніколи не брав участі в офіційних перемовинах чи зустрічах», - додали у повідомленні.

Читайте також: Стали відомі підсумки засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську

Як повідомлялося, у СБУ знають про точне місцеперебування 57 полонених на Донбасі.

схожі новини