Новини 2016-02-15 21:26

У Порошенка заявили про участь Туреччини у переговорах щодо деокупації Криму

За інформацією прес-служби голови держави, Порошенко подякував за таке рішення прем'єр-міністру Туреччини Ахмету Давутоглу під час зустрічі.

Туреччина підтримала перемовини у форматі "Женева+" з питання деокупації Криму та братиме участь у ньому. Це слідує з повідомлення прес-служби Петра Порошенка за підсумками його зустрічі з прем'єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу.

«Президент України подякував Туреччині за тверду позицію на підтримку України та підтримку механізму деокупації Криму через двосторонні консультації та формат «Женева+» за участю Туреччини», - йдеться у тексті повідомлення.

Також повідомляється, що прем’єр-міністр Туреччини назвав Україну «стратегічним союзником» та зазначив тісну взаємодію між двома кранами на міжнародній арені.

«Сторони обговорили шляхи зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні та схожі виклики, яким доводиться протистояти обом країнам», - додали у тексті.

Нагадаємо, під час візиту Давутоглу до Києва, Україна і Туреччина підписали кредитну угоду на $50 млн. Також Україна і Туреччина домовилися через місяць поновити переговори про зону вільної торгівлі.

схожі новини