Новини 15:06

В Україні заборонили 13 російських телеканалів

Українські провайдери мають виключити зазначені канали з наповнення своїх пакетів ТБ-програм протягом місяця.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України 13 російських телеканалів. Відповідне рішення регулятор прийняв у ході сьогоднішнього засідання.

Зокрема, мова йде про такі телеканали: «Радость моя», «Музыка Первого», Оcean-TV, HD Life, ТДК (Телевізійний Дамський Клуб), «24 Док», «Детский», STV, «Индия ТВ», «Здоровое телевидение», «Ля-минор ТВ», «Еврокино» и Drive.

Як повідомили члени колегії, Нацрада під час моніторингу ефіру телеканалів зафіксувала розміщення фільмів з участю осіб, які загрожують національній безпеці України, і реклами, не адаптованої до вимог українського законодавства.

Згідно з рішенням регулятора, українські провайдери мають виключити зазначені канали з наповнення своїх пакетів ТБ-програм протягом місяця.

Нагадаємо, 11 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виключила з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України, 15 російських телеканалів, а в березні дозволила ретрансляцію одного каналу з цього списку.

Більшість російських телеканалів були заборонені ще в 2014 році під час активної фази агресії РФ проти України.

У липні 2015 року Міністерство культури України підготувало список російських артистів, які становлять загрозу національній безпеці.

схожі новини