Новини 2016-03-31 11:38

У зоні АТО відкрили пункт пропуску «Золоте»

Відкриття КПВВ відкладали через посилені обстріли бойовиків.

У Луганській області в четвер, 31 березня, відновили роботу ще одного дорожнього коридору та відкрили контрольний пункт в'їзду-виїзду «Золоте». Про це повідомила Держприкордонслужба.

Контрольний пункт розташований на дорожньому коридорі «Стаханов – Золоте – Гірське – Лисичанськ» в напрямку Луганська, на відстані близько 2 км від лінії розмежування. Він є єдиним КПВВ в Луганській області, де лінію розмежування можна буде перетинати на автомобілях.

«Пункт контролю побудовано за удосконаленою технологією, що дозволить зменшити час очікування для осіб, які прямують в обидва напрямки. Організовано робочі місця інспекторів прикордонної служби на 3 в'їзних смугах руху та 3 виїзних, а також окремо визначена смуга для руху пішоходів. З метою своєчасного реагування на збільшення пасажиропотоку в пункті контролю є можливість для здійснення реверсного руху», – зазначили в ДПСУ.

Також повідомляється, щона КПВВ облаштовано чотири укриття на випадок обстрілів.

«Пропускна спроможність КПВВ «Золоте» становить близько 5 тисяч осіб та 1500 транспортних засобів на добу. Він дозволить розвантажити наявні КПВВ в Луганській і Донецькій областях, забезпечити більш зручні та комфортні умови людям, які перетинають лінію розмежування», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, відкриття пункту пропуску і Золотому відкладалося із зими через обстріли бойовиків.