Новини 15:57

Президент Туреччини заявив про «російський слід» у конфлікті в Нагірному Карабасі

Ердоган додав, що РФ також є стороною сирійського конфлікту і прагне панувати в Середземному морі.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган згадав Росію в контексті загострення вірмено-азербайджанського конфлікту, що виразилося в активних бойових діях в Нагірному Карабасі.

«Росія заявляє, що Туреччина є стороною конфлікту між Азербайджаном і Вірменією. Ось якщо шукати «сторону» між Азербайджаном і Вірменією, то найважливішою «стороною», на мій погляд, є Росія. Росія була «стороною» і в Грузії, і в Україні», – заявив Ердоган, якого цитують в середу турецькі ЗМІ.

Президент Туреччини також зазначив, що в кроках, які робляться для припинення вогню в Нагірному Карабасі, повинна бути взаємність з вірменської сторони. «Якщо зброя не змовкне, виною тому Вірменія», – стверджував Ердоган.

Він додав, що «Росія є стороною сирійського конфлікту і прагне панувати в Середземному морі».

Нагадаємо, 5 квітня у зоні конфлікту в Нагірному Карабасі оголошений режим припинення вогню. Активні бойові дії тривали з 3 квітня. Вірменія і Азербайджан поклали один на одного відповідальність за загострення конфлікту.

Армія невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки визнала загибель 20 своїх військових в результаті бойових дій. Азербайджанська армія оцінює свої втрати в 16 чоловік убитими. Обидві сторони конфлікту також повідомили про загибель мирних жителів під обстрілами.

схожі новини