Новини 2016-04-13 19:31

В окупованому Криму призупинили діяльність Меджлісу

Рішення буде діяти до винесення рішення Верховного суду Криму за позовом Поклонської.

Так звана "прокурор" Криму Наталія Поклонська призупинила діяльність Меджлісу кримських татар. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Сьогодні мною було прийнято рішення про призупинення діяльності громадського об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу" в цілях недопущення порушення федерального законодавства", - заявила Поклонська. У своєму рішенні вона посилається на статті 9 і 10 ФЗ "Про протидію екстремістській діяльності". 

"Припиняються права громадського об'єднання. Їм забороняється користуватися всіма державними і муніципальними ЗМІ, вони не можуть проводити різні публічні масові заходи, використовувати банківські вклади і взагалі проводити будь-яку роботу. Вся їх пропаганда буде заборонена", - заявила "прокурор" Криму.

Рішення про припинення діяльності Меджлісу буде діяти до винесення рішення Верховного суду Криму за позовом Поклонської. Також на стадії розгляду залишається позов Поклонської про визнання меджлісу екстремістською організацією.

Нагадаємо, у Криму триває суд, що розпочався на вимогу підконтрольного Росії "прокурора" Криму Наталії Поклонської щодо заборони діяльності Меджлісу кримських татар на півострові та визнання його екстремістською організацією. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила, що закриття Меджлісу в окупованому Росією Криму стане кульмінацією репресивних заходів проти кримськотатарської громади. 

схожі новини