Новини 2016-04-22 09:30

Відсьогодні в Україні заборонено транслювати російські фільми, показані після 1 січня 2014 року

Набув чинності закон, який розширює список заборонених до показу російських стрічок.

У п’ятницю, 22 квітня, в Україні набули чинності зміни до закону "Про кінематографію", згідно з якими забороняється демонстрація російських фільмів, не лише відзнятих після 1 січня 2014 року, але ї показаних після цієї дати.

За відповідний законопроект № 3359 "Про внесення змін до закону України "Про кінематографію" (щодо фільмів держави-агресора)" за основу та в цілому 29 березня проголосували 237 народних депутатів.

20 квітня документ підписав президент України Петро Порошенко. Дія закону починається з наступного дня після його офіційного опублікування в газеті "Голос України". 21 квітня закон було опубліковано.

Стаття 151 закону "Про кінематографію" передбачає, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора та їхніх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені після 1 січня 2014 р.

У зв'язку з цим даний законопроект уточнює положення статті 151 вищезгаданого закону та поширює норму про заборону трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, на фільми, вироблені після 1 січня 2014 р. та (або) вперше оприлюднені (демонстровані) після 1 січня 2014 р.

схожі новини