Новини 2016-04-29 20:34

В Україні з'явиться перший спеціалізований канал про документалістику

Власне виробництво програм канал розраховує запустити через рік.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення під час чергового засідання видала ліцензію телерадіокомпанії "Корисне ТБ" на супутникове мовлення під логотипом EPOQUE строком на 10 років. Про це йдеться в повідомленні прес-служби регулятора.

"Національна рада задовольнила заяву ТОВ «ТРК "Корисне ТБ", місто Київ (логотип EPOQUE (з французької - "епоха"), видавши йому ліцензію на супутникове мовлення строком на 10 років", - повідомили в Нацраді.

За даними прес-служби, телеканал EPOQUE стане першим в Україні спеціалізованим каналом, присвяченим документалістиці.

Згідно з повідомленням, більшу частину контенту канал планує купувати у медіа-холдингу "Медіа Група Україна" та українських продакшн-студій, а власне виробництво програм розраховує запустити через рік.

Прес-служба регулятора визначила формат телеканалу як науково-просвітницький з показом програм пізнавального та історичного характеру.

Відзначається, що телеканал EPOQUE зайняв вільну нішу. «Національна рада нещодавно вилучила російський документальний телеканал із Переліку дозволених для ретрансляції каналів, і цей телеканал (EPOQUE – Ред.) входить в ту нішу, яка зараз вільна. І це крок вперед», - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби Нацради, телеканал планує розпочати мовлення в травні 2016 року.

Як повідомлялося, в Україні заборонили 13 російських телеканалів.

схожі новини