Новини 2010-11-29 18:03

У Азарова вирішили взяти під свій контроль азартні ігри

Проект закону «Про азартні ігри», представлений фахівцями Мінфіну, наділяє державу ексклюзивним правом організовувати і проводити азартні ігри

Проект закону «Про азартні ігри», представлений фахівцями Мінфіну, наділяє державу ексклюзивним правом організовувати і проводити азартні ігри.

Інші учасники ринку зможуть отримати можливість працювати з дозволу держструктур. Зокрема, Мінфіну і ще не створеного державного підприємства - Національного організатора азартних ігор, яке отримає виняткову прерогативу управляти гральним бізнесом у країні.

Відповідно до законопроекту, ліцензія учасникам азартного бізнесу буде видаватися на cім років і коштуватиме 40 млн. гривень.

Експерти вважають, що влада використовує не найоптимальніші та ефективні рішення врегулювання питання, що може пояснюватися як недостатньо професійним підходом до даної проблеми, так і особистою зацікавленістю окремих чиновників.

Новий законопроект Мінфіну забороняє проведення азартних ігор у віртуальному казино і використання ігрових автоматів, що має призвести до закриття всіх "комп'ютерних клубів", де ставки приймаються в режимі он-лайн.

Також заборонять і букмекерську діяльність.

Віце-прем'єр з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков ще в березні заявив, що основна мета даних заборон - максимально віддалити від азартних ігор людей з невисокими доходами - пенсіонерів, а особливо молодь.