Новини 09:24

Результати роботи НАБ показали в інфографіці

За сім місяців роботи відкрито 148 проваджень.

За сім місяців роботи Національного антикорупційного бюро (НАБ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) розслідується 148 проваджень, у яких вручили 35 підозр. Про це повідомили у інфографіці, підготовленій "Реанімаційним пакетом реформ", передала прес-служба НАБ.

Також повідомляється, що стосовно 19 осіб складено обвинувальні акти, а 15 проваджень скеровано до суду: вісім із яких – щодо самих суддів.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 мільярдів гривень. Встановлено причетність до організації даної схеми Онищенка. У рамках справи затримали 12 фігурантів. 11 із них уже заарештували.

5 липня Верховна Рада проголосувала за надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка, проте виявилося, що його зараз немає в Україні

схожі новини

Новини RedTram

Loading...