Новини 2016-07-20 10:52

В автомобілі Шеремета спрацювала саморобна безоболонкова вибухівка – радник глави МВС

За словами Шкіряка, убивці Шеремета спрацювали професійно.

Попередньо, в автомобілі журналіста Павла Шеремета спрацював безоболонковий саморобний вибуховий пристрій, потужністю від 400 до 600 г в тротиловому еквіваленті. Про це радник глави МВС України Зорян Шкіряк написав на своїй сторінці у Facebook.

«Попередньо. Спрацював безоболонковий саморобний вибуховий пристрій, можливо дистанційний або із затримкою. Попередньо, потужністю від 400 до 600 грам в тротиловому еквіваленті. Убивці Павла Шеремета спрацювали професійно», – зазначив він.

Шкіряк наголосив, що тривають оперативно-слідчі дії, працюють експерти-вибухотехніки. «Відпрацьовуються всі можливі версії цього жорстокого злочину. Деталі пізніше», - додав він.

Дивіться також: Відео вибуху авто журналіста Шеремета

Водночас міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що на засіданні уряду ініціює створення міжвідомчої робочої групи силових органів влади з метою якнайшвидшого і якісного розслідування загибелі Шеремета. «Для держави, і кожного з нас, є вкрай важливим довести, що свобода слова і професійна робота журналіста – цінності, які більш ніж вагомі. Особливо в цей час викликів», – цитує Стеця прес-служба міністерства.

Нагадаємо, вранці у середу, 20 липня, у Києві на розі вулиць Б.Хмельницького та І.Франка в результаті вибуху автомобіля загинув відомий журналіст Павло Шеремет. За попередньою версією, причиною загибелі журналіста став вибуховий пристрій, розташований у безпосередній близькості до нього.

Керівництво держави звернулося до правоохоронців із вимогою терміново розслідувати загибель журналіста.

схожі новини