Новини 10:34

Введено у дію рішення РНБО щодо розвитку оборонно-промислового комплексу України

Президент Петро Порошенко підписав відповідний указ.

Президент Петро Порошенко увів у дію рішення РНБО від 20 травня 2016 року про заходи з розвитку оборонно-промислового комплексу України. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Даним рішенням РНБО доручила Кабміну розробити і внести на розгляд парламенту ряд законодавчих ініціатив, що стосуються переозброєння Збройних сил України та інших військових формувань в умовах агресії РФ, а також підготувати програму реформи та розвитку оборонно-промислового комплексу і їх фінансування.

Протягом трьох місяців (до 2 листопада) уряд повинен розробити проекти законів щодо забезпечення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій в оборонно-промисловий комплекс шляхом утворення спільних підприємств; особливостей діяльності у сфері розроблення та виробництва озброєння і військової техніки.

Також Кабмін повинен розробити законопроект щодо підтримки авіаційної промисловості. При цьому уряд має передбачити заходи з оподаткування операцій з ввезення на митну територію України літаків іноземного виробництва.

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію цим указом, покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...