Новини 2011-02-17 19:27

Сімферопольські чиновники неофіційно радять греко-католикам про землю під каплицю "домовлятися з Меджлісом"

В Українській греко-католицькій церкві в Сімферополі сподіваються, що вслід за виділенням землі під будівництво Соборної мечеті влада виділять земельну ділянку під будівництво їхньої каплиці.

За словами священнослужителя УГКЦ Віктора Гуменюка, у громади цієї церкви в Сімферополі немає каплиці, богослужіння ведуться щодня в маленькому приміщенні старого будинку, яке не може вмістити всіх парафіян.

Гуменюк розповів, що громада з 2005 року домагається виділення землі під будівництво каплиці в Сімферополі. Минулого року ділянка площею 0,3 га була виділена в районі Української гімназії. Проте на ній розташовані самовільно зведені споруди. У міськраді Сімферополя громаді вказали, що будівництво каплиці можливо після зносу будівель. Варіант знесення будівель священнослужитель відкинув, оскільки «не зможе на цьому місці проповідувати людям про любов».

У неформальній бесіді з чиновниками Гуменюку порадили «домовитися з Меджлісом».

Як повідомлялося раніше, 15 лютого міськрада Сімферополя прийняла рішення про виділення під будівництво Соборної мечеті земельної ділянки на вулиці Ялтинській, 22.

Довідка: Українська греко-католицька церква нараховує в Криму 8 тис. прихожан.