Новини 2016-10-01 16:56

Білорусь підвищила тарифи на транзит нафти своєю територією

Йдеться про транспортування нафти по магістральних трубопроводах "Дружба".

Білорусь із 11 жовтня підвищує на 50% тарифи на транзит нафти через свою територію по магістральних трубопроводах. Відповідне рішення ухвалило Міністерство антимонопольного регулювання і торгівлі країни від 28 вересня 2016 року, текст якого опубліковано на Національному правовому інтернет-порталі.

Зокрема в постанові згадуються тарифи на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах підприємств "Гомельтранснафта Дружба" і "Полоцктранснефть Дружба".

Зазначається, що тариф за маршрутом Унеча (Високе) - Адамова Застава виросте з 267,32 до 400,98 російських рублів за тонну нетто (без урахування податку на додану вартість), Унеча (Високе) - Броди - з 114,82 до 172,23 рублів. Своєю чергою тариф за маршрутом Невель (Великі Луки) - Полоцьк - Висока виросте з 32,31 до 48,47 рублів.

Йдеться про послуги з прийому і транспортування нафти для подальшого заміщення за напрямками: Німеччина, Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина, Україна. Цей документ набуває чинності через 10 днів після його офіційного опублікування.

Нагадаємо, президент Білорусі Алєксандр Лукашенко заявив, що на даний момент торгово-економічні відносини Білорусі і Росії знаходяться не на кращому рівні.

схожі новини