Новини 2016-10-03 11:38

Парубій запропонував переглянути питання візового режиму з Росією

Крім того, він висловив думку, що «можливо, є сенс обговорити питання про розширення санкції щодо Росії».

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій пропонує обговорити можливість введення візового режиму з Росією. Про це він сказав під час погоджувальної ради голів фракцій і комітетів.

Спікер нагадав, що на початку 2016 року він вніс до парламенту проект постанови про звернення до Кабінету міністрів щодо припинення дії угоди між урядами України і РФ про безвізові поїздки громадян.

«Можливо, є сенс сьогодні нам порушити питання і повернутися до введення візового режиму з Російською Федерацією», – зазначив Парубій.

Крім того, він висловив думку, що «можливо, є сенс обговорити питання про розширення санкції щодо Росії».

«Це компетенція Верховної Ради, і я теж думаю, що був би сенс, щоб ми змогли проговорити питання розширення санкції проти Росії», – додав голова ВР.

Нагадаємо, Роман Сущенко – паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня в московському СІЗО "Лефортово". 

ФСБ назвала українського журналіста Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. У Головному управлінні розвідки Міноборони України назвали цю інформацію фейком.

Укрінформ вважає затримання Сущенка спланованою провокацією. Журналіста захищатиме російський адвокат Марк Фейгін. 

Україна вимагає від Росії негайно звільнити українського журналіста Романа Сущенка.