Новини 2016-10-04 10:51

Комітет Ради схвалив постанову про візовий режим із Росією – нардеп

Голова парламенту повідомляв, що відповідну постанову Рада може розглянути вже 6 жовтня.

У профільному комітеті Верховної Ради вже схвалили постанову про запровадження візового режиму з Росією. Про це перед початком пленарного засідання у вівторок повідомила голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Запровадження візового режиму з Російською Федерацією вона вважає цілком адекватним заходом і припускає, що відповідна постанова вже цього тижня буде розглянута у парламенті.

За її інформацією, комітет постанова уже пройшла.

"Жодних проблем з її появою в залі нема. Тому це буде або сьогодні, або завтра", – запевнила Сюмар.

Вона зазначила, що на сьогодні поїздки в Росію для українців стали небезпечними і згадала про затриманого напередодні у Москві українського журналіста Романа Сущенка.

"Це небезпечно для українських громадян, тому що вас просто можуть схопити за український паспорт на вулиці і кинути в "Лефортово", як це сталося з українським журналістом», – сказала нардеп.

За її словами, запровадження віз з Росією буде "політичною волею українського парламенту".

Нагадаємо, напередодні голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією та заявив, що незабаром проведе консультації із лідерами фракцій, після чого народні депутати зможуть розглянути проект такої постанови 6 жовтня.