Новини 2016-10-16 15:58

У Чорногорії затримали групу підозрюваних у підготовці терактів на виборах

Вони працювали у змові з політиками, імена яких не називаються.

У Чорногорії затримали групу з 20 осіб сербського походження за підозрою у підготовці терактів на парламентських виборах, передає агентство Associated Press.

Серед затриманих – колишній сербський начальник поліції Братіслав Дікіч. Зазначається, вони працювали у змові з політиками, імена яких не називаються.

За данимим правоохоронців, підозрювані планували атаки на будівлі поліції, а також на високопоставлених держслужбовців.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Чорногорії Мило Джуканович звинуватив Росію у фінансуванні кампанії проти приєднання Чорногорії до НАТО, яку проводить опозиція. 

У неділю, 16 жовтня, у Чорногорії проходить голосування на парламентських виборах. На членство в парламенті претендує правляча проєвропейська Демократична партія соціалістів, яку очолює прем'єр-міністр Міло Джуканович. 

Суперником виступає блок Демократичний фронт, який виступає за дружбу з Росією і вимагає винести питання про вступ країни до Організації північноатлантичного договору (НАТО) на загальнонаціональний референдум.

Джуканович перебуває при владі вже 25 років (з 1991 року) і проводить прозахідну політику, спрямовану на інтеграцію країни до ЄС та НАТО.

схожі новини