Новини 2016-11-06 19:17

Російські націоналісти мали намір убити прем'єр-міністра Чорногорії – прокурор

Катніч повідомив, що підготовка терористичної операції тривала на території Чорногорії, Сербії і Росії.

У Чорногорії за спробою захоплення влади на парламентських виборах минулого місяця стояли російські націоналісти, вони мали намір вбити прем'єр-міністра Міло Джукановича. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву прокурора Чорногорії Мілівоє Катніча.

За словами прокурора, який керував розслідуванням змови, організатори злочинного угруповання збиралися повалити уряд і, убивши главу уряду, привести опозицію до влади.

Катніч повідомив, що підготовка терористичної операції тривала на території Чорногорії, Сербії і Росії. Вбити прем'єра повинен був снайпер. Ці висновки, як заявив генеральний прокурор Чорногорії, були зроблені на основі розслідування спецслужб Сербії і Чорногорії. Влада Сербії затримала кількох підозрюваних у можливих зв'язках із змовниками.

Поліція Чорногорії повідомила в день голосування про затримання 20 громадян Сербії, які прибули в цю країну з метою організації терактів, захоплення держустанов і арешту прем'єра Міло Джукановича. Повідомлялося, що серед них могли бути громадяни Росії. Однак в Белграді та Москві ці звинувачення відкинули. 

схожі новини