Новини 14:07

В АП назвали приблизну дату наступного візиту Порошенка у США

У цей момент Дональд Трамп уже офіційно стане президентом.

Президент України в лютому 2017 року може здійснити візит у США. Про це повідомив заступник голови адміністрації президента Костянтин Єлісєєв в ефірі телеканалу "Україна".

"Розраховуємо, що в лютому президент України здійснить візит до США", сказав Єлісєєв.

Заступник глави АП підкреслив, що Порошенко не робив преференцій під час виборчої кампанії в США ні Хіларі Клінтон, ні Дональду Трампу.

"У своїх виступах і промовах президент України завжди підкреслював, що ми розраховуємо на двопартійну підтримку з боку США: як з боку демократів, так і з боку республіканців", - сказав Єлісєєв.

Він додав, що українська сторона буде налагоджувати діалог з новим американським керівництвом. "Уже перші сигнали передані Вашингтону, зокрема, президент України Порошенко запросив Дональда Трампа відвідати Україну", - сказав він.

Як повідомлялося, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп став 45-м президентом США, набравши 279 голосів із 270 необхідних. Він офіційно обійме посаду після інавгурації 20 січня 2017 року.

Президент України Петро Порошенко привітав Дональда Трампа з перемогою і запросив в Україну.

Представник Державного департаменту США Марк Тонер заявив. що позиція США щодо України за президентства Трампа залишиться незмінною. Санкції, введені проти російських громадян і корпорацій після анексії Криму та агресії на Донбасі, залишаються в силі.

схожі новини